315/35R20 110V TS860S SSR XL

CONTINENTAL
-10%

315/35R20 110V TS860S SSR XL

315/35R20 110V TS860S SSR XL

25,389.00 ден

На лагер

25,389.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016028 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: