185/60R15 88V CrossClimate 2 XL

MICHELIN
-10%

185/60R15 88V CrossClimate 2 XL

185/60R15 88V CrossClimate 2 XL

6,660.00 ден

На лагер

6,660.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501125 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

CROSSCLIMATE 2 MI

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: