195/55R16 87H WinterContact TS870

CONTINENTAL

195/55R16 87H WinterContact TS870

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

7.580 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023284 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS870

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Runflat

0

RR

C

WR

B

Noise

70

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.