195/70R15C 104R WCARRI

OUTLET 2016
PIRELLI
-45%

195/70R15C 104R WCARRI

195/70R15C 104R WCARRI

5,175.50 ден

На лагер

5,175.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008810-16 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Outlet

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WCARRI

Тежински индекс

104

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: