205/45R17 88V PRIMACY 3

MICHELIN
-10%

205/45R17 88V PRIMACY 3

205/45R17 88V PRIMACY 3

7,713.00 ден

На лагер

7,713.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006105 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: