205/70R15 96H CCATR

CONTINENTAL

205/70R15 96H CCATR

205/70R15 96H CCATR

7,910.00 ден

На лагер

7,910.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013041-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiCrossContact AT

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: