205/75R16C 113/111S NOKIAN cLINE CARGO

OUTLET 2019
NOKIAN
-40%

205/75R16C 113/111S NOKIAN cLINE CARGO

205/75R16C 113/111S NOKIAN cLINE CARGO

5,358.00 ден

На лагер

5,358.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008205-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Outlet

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

cLine

Тежински индекс

113

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: