195/60R16C 99/97T CARGO WINTER RI

RIKEN

195/60R16C 99/97T CARGO WINTER RI

195/60R16C 99/97T CARGO WINTER RI

6,020.00 ден

На лагер

6,020.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013560 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo Winter

Тежински индекс

99/97

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: