235/65R16 115/113R Vanis AS

BARUM
-10%

235/65R16 115/113R Vanis AS

235/65R16 115/113R Vanis AS

9,117.00 ден

На лагер

9,117.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023980 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

VANIS AS

Тежински индекс

115/113

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: