195/60R16 99H OBVA TL

TOYO

195/60R16 99H OBVA TL

195/60R16 99H OBVA TL

6,800.00 ден

На лагер

6,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502066 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE VAN

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: