225/75 R16 121R OBVA TL

TOYO

225/75 R16 121R OBVA TL

225/75 R16 121R OBVA TL

10,150.00 ден

На лагер

10,150.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502062 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE VAN

Тежински индекс

121

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: