215/50R18 92V OB944

TOYO
-10%

215/50R18 92V OB944

215/50R18 92V OB944

8,307.00 ден

На лагер

8,307.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023456 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: