215/65R16C 109/107R LIGHT TRUCK 101

TAURUS
-10%

215/65R16C 109/107R LIGHT TRUCK 101

215/65R16C 109/107R LIGHT TRUCK 101

5,247.00 ден

На лагер

5,247.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014473 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Light Truck 101

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: