215/65R17 99H EcoContact 6 AO

CONTINENTAL

215/65R17 99H EcoContact 6 AO

215/65R17 99H EcoContact 6 AO

9,100.00 ден

На лагер

9,100.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019308 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 6

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: