215/70R15C 109/107R MPS400 VariantAW 2

MATADOR
-5%

215/70R15C 109/107R MPS400 VariantAW 2

215/70R15C 109/107R MPS400 VariantAW 2

7,058.50 ден

Out of stock

7,058.50 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503172 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MPS400 VariantAW 2

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: