215/70R16 100H SUV SNOW RI

OUTLET 2021
RIKEN
-15%

215/70R16 100H SUV SNOW RI

215/70R16 100H SUV SNOW RI

5,805.50 ден

На лагер

5,805.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013559-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: