225/45R18 95V WinterContact TS860S SSR*

CONTINENTAL

225/45R18 95V WinterContact TS860S SSR*

225/45R18 95V WinterContact TS860S SSR*

13,890.00 ден

На лагер

13,890.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505513 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS860S

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: