225/45R19 96Y PROXES SPORT XL

TOYO
-10%

225/45R19 96Y PROXES SPORT XL

225/45R19 96Y PROXES SPORT XL

10,872.00 ден

На лагер

10,872.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022493 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT XL

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: