225/50R17 98V TS830 P SSR XL

CONTINENTAL

225/50R17 98V TS830 P SSR XL

225/50R17 98V TS830 P SSR XL

12,460.00 ден

На лагер

12,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010601 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: