225/50R17 98V ALPIN 6 XL

MICHELIN

225/50R17 98V ALPIN 6 XL

225/50R17 98V ALPIN 6 XL

12,070.00 ден

На лагер

12,070.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020729 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: