225/55R17 101W ALL SEASON XL TA

TAURUS

225/55R17 101W ALL SEASON XL TA

225/55R17 101W ALL SEASON XL TA

5,620.00 ден

На лагер

5,620.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022517 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: