225/55R17 97H ALPIN 5 ZP MOE (*)

MICHELIN
-15%

225/55R17 97H ALPIN 5 ZP MOE (*)

225/55R17 97H ALPIN 5 ZP MOE (*)

11,008.00 ден

На лагер

11,008.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016255-22 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 5

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: