225/55R18 102V ALL SEASON SUV XL TA

TAURUS

225/55R18 102V ALL SEASON SUV XL TA

225/55R18 102V ALL SEASON SUV XL TA

7,920.00 ден

На лагер

7,920.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504374 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

ALL SEASON SUV

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: