225/60 R17 99V 701 TA

TAURUS

225/60 R17 99V 701 TA

225/60 R17 99V 701 TA

6,070.00 ден

На лагер

6,070.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500706 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701

Додадовте производ во Вашата кошничка: