225/60R18 100H GRABBER GT

GENERAL TIRE

225/60R18 100H GRABBER GT

225/60R18 100H GRABBER GT

6,840.00 ден

На лагер

6,840.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008222 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber GT

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: