225/60R18 104V SUV 4×4 701 XL RI

OUTLET 2020
RIKEN

225/60R18 104V SUV 4×4 701 XL RI

225/60R18 104V SUV 4×4 701 XL RI

7,070.00 ден

На лагер

7,070.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021641-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

104

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: