225/60R18 100H UltraContact FR

CONTINENTAL
-10%

225/60R18 100H UltraContact FR

225/60R18 100H UltraContact FR

9,918.00 ден

На лагер

9,918.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500270 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Додадовте производ во Вашата кошничка: