225/60R18 100V PILOT SPORT 4 SUV

MICHELIN

225/60R18 100V PILOT SPORT 4 SUV

225/60R18 100V PILOT SPORT 4 SUV

13,230.00 ден

На лагер

13,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019348 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: