225/60R18 104V POLARIS 5 XL FR

BARUM

225/60R18 104V POLARIS 5 XL FR

225/60R18 104V POLARIS 5 XL FR

9,530.00 ден

На лагер

9,530.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502592 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: