225/65 R16 112T CELSIUS CARGO

TOYO

225/65 R16 112T CELSIUS CARGO

225/65 R16 112T CELSIUS CARGO

9,240.00 ден

На лагер

9,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501436 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

CELSIUS CARGO

Тежински индекс

112

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: