225/70R15C 112/110R CN’blue 4Season Van

NEXEN

225/70R15C 112/110R CN’blue 4Season Van

225/70R15C 112/110R CN’blue 4Season Van

7,250.00 ден

На лагер

7,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503764 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

NEXEN

Шара

N'blue 4Season Van

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: