225/70R15C 112/110R TL TRANSALP 2

OUTLET 2020
KLEBER
-50%

225/70R15C 112/110R TL TRANSALP 2

225/70R15C 112/110R TL TRANSALP 2

3,205.00 ден

На лагер

3,205.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007478-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Transalp 2

Брзински индекс

R

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: