225/75R16 115/112Q LRE FR GRABBER X3

GENERAL TIRE

225/75R16 115/112Q LRE FR GRABBER X3

225/75R16 115/112Q LRE FR GRABBER X3

14,690.00 ден

На лагер

14,690.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013081 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber X3

Тежински индекс

115/112

Брзински индекс

Q

Додадовте производ во Вашата кошничка: