225/75R16 121R NANO ENERGY VAN

TOYO

225/75R16 121R NANO ENERGY VAN

225/75R16 121R NANO ENERGY VAN

11,230.00 ден

На лагер

11,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501439 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NEVA

Тежински индекс

121

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: