235/50 R18 101Y CrossClimate 2 XL

MICHELIN
-10%

235/50 R18 101Y CrossClimate 2 XL

235/50 R18 101Y CrossClimate 2 XL

11,412.00 ден

На лагер

11,412.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501681 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

CrossClimate2

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: