235/55R18 104H PILOT ALPIN 5 SUV MI XL

MICHELIN
-10%

235/55R18 104H PILOT ALPIN 5 SUV MI XL

235/55R18 104H PILOT ALPIN 5 SUV MI XL

14,193.00 ден

На лагер

14,193.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018025 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

104

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: