235/55R19 S954S XL

TOYO

235/55R19 S954S XL

235/55R19 S954S XL

10,760.00 ден

На лагер

10,760.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020808 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: