235/60R18 107H FR TS850P SUV XL

CONTINENTAL

235/60R18 107H FR TS850P SUV XL

235/60R18 107H FR TS850P SUV XL

12,450.00 ден

На лагер

12,450.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007523 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

107

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: