235/60R18 107V WR SUV 4 XL

OUTLET 2021
NOKIAN
-40%

235/60R18 107V WR SUV 4 XL

235/60R18 107V WR SUV 4 XL

6,744.00 ден

На лагер

6,744.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018267-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: