245/40R19 98W S954 XL

TOYO
-10%

245/40R19 98W S954 XL

245/40R19 98W S954 XL

12,024.00 ден

На лагер

12,024.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023175 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S954

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: