245/45R20 103V PILOT SPORT 4 SUV XL

MICHELIN
-10%

245/45R20 103V PILOT SPORT 4 SUV XL

245/45R20 103V PILOT SPORT 4 SUV XL

19,881.00 ден

На лагер

19,881.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500543 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: