255/50R20 109Y CSC5 SUV XL

CONTINENTAL
-57%

255/50R20 109Y CSC5 SUV XL

255/50R20 109Y CSC5 SUV XL

7,500.50 ден

На лагер

7,500.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007206-15 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

109

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: