265/45R20 108V N’Fera Sport SUV XL

NEXEN

265/45R20 108V N’Fera Sport SUV XL

265/45R20 108V N’Fera Sport SUV XL

12,650.00 ден

На лагер

12,650.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500660 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport SUV XL

Додадовте производ во Вашата кошничка: