265/50R20 107T ICE I-15 SUV

OUTLET 2021
LING LONG

265/50R20 107T ICE I-15 SUV

265/50R20 107T ICE I-15 SUV

8,780.00 ден

На лагер

8,780.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024163-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

ICE I-15 SUV

Тежински индекс

107

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: