265/60R18 114H SUV SNOW XL RI

RIKEN
-10%

265/60R18 114H SUV SNOW XL RI

265/60R18 114H SUV SNOW XL RI

8,046.00 ден

На лагер

8,046.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020134 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

114

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: