265/60R18 114H TS850P SUV XL

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-20%

265/60R18 114H TS850P SUV XL

265/60R18 114H TS850P SUV XL

11,160.00 ден

На лагер

11,160.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015703-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

265

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

114

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: