265/60R18 114H SUV WINTER XL TA

TAURUS

265/60R18 114H SUV WINTER XL TA

265/60R18 114H SUV WINTER XL TA

9,350.00 ден

На лагер

9,350.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020133 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

114

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: