265/65R17 112H Open Country AT+

TOYO
-15%

265/65R17 112H Open Country AT+

265/65R17 112H Open Country AT+

8,440.00 ден

На лагер

8,440.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020788 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

112

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: