275/35R22 104V S-WNT XL

PIRELLI

275/35R22 104V S-WNT XL

275/35R22 104V S-WNT XL

27,710.00 ден

На лагер

27,710.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501790 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R22

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

Scorpion Winter

Тежински индекс

104

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: