275/40R22 108Y DX640 XL

OUTLET 2018
DAVANTI
-50%

275/40R22 108Y DX640 XL

275/40R22 108Y DX640 XL

6,775.00 ден

На лагер

6,775.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015193-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Outlet

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

108

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: